Psycholog Dorota Wołosiuk-Kondratowicz

 

Ukończyłam,  Studium Nauczycielskie, najpierw ramach kształcenia maturalnego na kierunku wychowanie przedszkolne, potem ukończyłam w Studium Nauczycielskim dwuletnią szkołę pomaturalną na kierunku nauczanie początkowe. Dalsze moje kształcenie na Politechnice Koszalińskiej pozwoliło mi zdobyć wiedzę w zakresie zarządzania i marketingu oraz ekonomii. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe, pozwoliło mi zintegrować wiedzę z takich obszarów jak: psychologia, edukacja dzieci, młodzieży i osób dorosłych, organizacja szkoleń i staży, księgowość budżetowa, rachunkowość, informatyka, zamówienia publiczne, zarządzanie zespołem i mieć styczność z takimi zagadnieniami jak ochrona danych osobowych, zamówienia publiczne, realizacja projektów unijnych i inne.

Od zawsze jednak ciekawiła mnie kwestia psychicznego funkcjonowania człowieka, jego indywidualności, jego różnorodnych potrzeb, dlatego w maju 2018 roku zdobyłam tytuł magistra psychologii o specjalności klinicznej na Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Sopocie. Posiadam doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. 

Rozwijam się w obszarze psychologicznego  wspierania osób indywidualnych i par. Zapraszam na konsultacje indywidualne. Firmy i instytucje do współpracy w ramach organizacji warsztatów psychoedukacyjnych dot. inteligencji emeocjonalnej, potrzeb, komunikacji bez przemocy itp.