Historia

Jesteśmy firmą szkoleniową z bogatym 16-letnim doświadczeniem na rynku ogólnopolskim. Specjalizujemy się w dziedzinie organizacji szkoleń grupowych i indywidualnych. Posiadamy wpis nr 29 do prowadzonej przez Zarząd Powiatu Lęborskiego ewidencji szkół i placówek niepublicznych. Na podstawie tego wpisu posiadamy status jednostki kształcenia ustawicznego. Jesteśmy zarejestrowani w Rejestrze Instytucji Szkoleniowych prowadzonym przez Wojewódzki Urząd Pracy w Gdańsku.

W roku 2016 nastąpiła zmiana organu prowadzącego niepubliczną palcowkę oświatową Ośrodek Szkoleń DWCom. Spólkę DWCOM s.c. Dorota Wołosiuk-Kondratowicz, Waldemar Tabaka na mocy zawartego porozumienia, zastąpiła firma DWCOM Szkolenia Dorota Wołosiuk-Kondratowicz.

budynek.jpg
 

Ośrodek Szkoleń DWCom
Aleja Wolności 30
84-300 Lębork
Budynek „PANORAMA”

Nasza siedziba  mieści się w centrum miasta Lęborka przy ulicy Alei Wolności 30. Dysponujemy własną salą wykładową, która wyposażona jest w 15 stanowisk komputerowych (notebooki) ze stałym dostępem do internetu oraz najnowszym oprogramowaniem, ponadto posiadamy: rzutniki multimedialne, sprzęt video, telewizor, kamerę video, tablice flipchart.

o_nas.JPG

 

Siłą naszej firmy jest bogate doświadczenie praktyczne, jakie zdobyliśmy. Wyrażamy przekonanie, że prawdziwy efekt edukacyjny można osiągnąć prawie wyłącznie przez ćwiczenia praktyczne, dlatego w trakcie naszych szkoleń, uczestnicy aktywnie rozwiązują praktyczne problemy oparte o rzeczywiste sytuacje. Wiedza teoretyczna jest "przemycana" w krótkich blokach wykładowych lub dostarczana w formie dodatkowych, często multimedialnych wykładów.
 
Naszą misją jest:
  • pomagać ludziom znajdować cele życiowe (zawodowe) poprzez sukcesywne podnoszenie ich kwalifikacji;
  • stale podnosić kwalifikacje naszych pracowników;
  • dbać o wysoką jakość merytoryczną naszych produktów;
  • dbać o wysoki poziom obsługi organizacyjnej klientów;
  • stwarzać komfortowe warunki do nauki i wymiany doświadczeń.
 
Niniejsza polityka jakości została zakomunikowana wszystkim pracownikom firmy DWCom Szkolenia. Jej założenia są powszechnie znane i rozumiane.
 
 
Właściciel DWCom Szkolenia